Samorząd uczniowski wybrany

SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYBRANY!

W ostatnim tygodniu września w naszej szkole trwała kampania wyborcza . Kandydaci na przewodniczącego szkoły zaprezentowali swój program, który zawierał propozycję swojej działalności w roku szkolnym 2021 / 22. Uczniowie z klas IV – VIII wybierali swojego przedstawiciela, a byli nimi:

1. Maksymilian Gaura

2. Małgorzata Korwel

3. Alicja Misiniec

4. Anna Sławomirska

5. Zofia Wójcikiewicz

6. Borys Zieliński.

Głosami uczniów Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Zofia Wójcikiewicz. Zastępcą wybrano Maksymiliana Gaurę.

Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom. Uczniom dziękujemy za oddane głosy

Elżbieta Stolarczyk