Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona 1 września o godzinie 8:00, w kościele pw. św. Marii Magdaleny.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 9:00.

Uczniów klas: „0”, I i IV zapraszamy, wraz z rodzicami, na salę gimnastyczną. Ze względu na obowiązujące nas zasady bezpieczeństwa prosimy o stosowanie maseczek i zachowanie bezpiecznego dystansu.

Po przedstawieniu wychowawców dzieci z klasy „0” oraz z klas pierwszych przejdą do sal lekcyjnych, dokąd mogą im towarzyszyć opiekunowie. Prosimy, aby była to jedna osoba do dziecka.

Uczniowie klas czwartych przejdą do sal z wychowawcami, rodziców prosimy, aby nie wchodzili do głównego budynku.

Uczniów klas II – III oraz V – VIII zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych:

Klasa II a

Sala nr 20