Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/21

• o godz. 9:00 dla klas VII i VIII
• o godz. 10:30 dla klas IV-VI
• o godz. 12:00 dla klas 0 -III

Spotkanie najstarszej grupy wiekowej to przede wszystkim pożegnanie ośmioklasistów przez młodszych kolegów. Klasy VII pod opieką wychowawców przygotowały krótki program artystyczny, w którym wystąpiły Mażoretki, po nim wszyscy zebrani “wypłynęli” w rejs “Parostatkiem” Krzysztofa Krawczyka, podczas którego uczniowie klas VIII otrzymali drobny upominek od uczniów klas VII. Znalazły się również słowa podziękowania absolwentów za wspaniałe chwile, jakie dane im było przeżyć w murach szkoły

4

Po części artystycznej nastąpiło uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły.

3

Następnie głos zabrała Pani mgr Małgorzata Gromala -Zastępca Burmistrza Rabki - Zdroju, która serdecznie pogratulowała absolwentom oraz życzyła wszystkim udanych wakacji. Pani Burmistrz wraz z Panią mgr Joanną Kudelą -Zastępcą Dyrektora Szkoły wręczyła rodzicom uczniów kończących szkołę listy gratulacyjne za wybitne osiągnięcia w nauce i zachowaniu. Potem przyszedł czas na wręczenie nagród i dyplomów samym absolwentom.

1

Spotkanie młodszej grupy wiekowej rozpoczęła akademia przygotowana przez klasę IVc i VB. Uczniowie przygotowali program artystyczny, który wprowadził wszystkich w klimat wakacji. Nie zabrakło piosenek oraz wierszy podkreślających radość wszystkich z nadchodzącego wypoczynku.
Po części artystycznej głos zabrała Pani mgr Joanna Kudela -Zastępcą Dyrektora Szkoły, która życzyła wszystkim radosnych wakacji oraz wręczyła nagrody i dyplomy uczniom klas IV-VIII za bardzo dobre wyniki w nauce, za osiągnięcia matematyczne, przyrodnicze, humanistyczne, sportowe, za aktywność na rzecz szkoły i środowiska.

Zakończenie roku szkolnego najmłodszej młodszej grupy wiekowej to przede wszystkim pożegnanie trzecioklasistów, którzy za rok rozpoczną już naukę w klasie czwartej. Były podziękowania słowem i piosenką, nie zabrakło również licznych nagród dla uczniów wyróżniających się w nauce i pracy społecznej.

Agata Kubińska