Serducho dla Kubusia

"Serducho dla Kubusia”

dla kubusia

Trwa challenge, dzięki któremu możemy pomóc małemu chłopcu w walce z chłoniakiem anaplastycznym. Nasi uczniowie przyjęli nominację od Publicznego Przedszkola nr 1 w Rabce -Zdroju, wykonali zdjęcie, wsparli charytatywnie akcję i nominowali kolejnych.

#ChallengeSerduchodlaKubusia

Zapraszamy do akcji:

1. Szkołę Podstawową nr 1 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Rabce – Zdroju.
2. Szkołę Podstawową nr 3 im. Adama Mickiewicza w Rabce-Zdroju.
3. Szkołę Podstawową nr 4. im Jana Kochanowskiego w Rabce – Zdroju.

Z uwagi, iż czas działa na niekorzyść chorego KUBUSIA BACHULI, a każde chętne do pomocy serducho jest na wagę życia, zapraszamy do tej charytatywnej akcji wszystkich, na których zawsze można liczyć.

Kwota na dalsze leczenie jest ogromna, ale wierzymy, że damy radę!!! Bo jak nie MY, to kto...?
"...często dar jest niewielki, ale skutek z niego ogromny" (Seneka Młodszy)

Zasady:

1) Robimy zdjęcie serca, w każdej postaci, na przykład narysowane lub ułożone z dłoni.
2) Robimy "zrzutę" i wpłacamy uzbieraną kwotę na konto Bądźmy Razem Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej z dopiskiem ,,Kubuś Bachula"
Nr konta: 62 8602 0000 0008 0026 4750 0001
3) Nominujemy do dalszego udziału kolejne instytucje/organizacje pozarządowe/firmy.
4) Nominowani kopiują tekst i razem ze zdjęciem wklejają na swój profil na FB/stronę www (jeśli je mają).
5) Na wykonanie zadania są 2 dni.

Potrzebujemy milionów wielkich serc.
#SerduchodlaKubusia
#RazemzKubusiem