Igrzyska Dzieci dziewcząt w piłce koszykowej

15.01.2024r w Skawie zostały rozegrane Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój w mini - koszykowej dziewcząt. Na 5 drużyn Nasze zawodniczki zdobyły 2 miejsce. Skład: Anna Miśkowiec, Milena Hornik, Marta Augustyn, Nadia Tutejska, Magdalena Trzupek, Laura Smoleń, Anna Skałka, Natalia Skałka, Maja Skwarek, Anna Krzysztof, Aleksandra Zarębska. Awans do Powiatowych Igrzysk Dzieci.

24.01.2024r. w Skawie zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini - koszykowej dziewcząt. Na 4 drużyny Nasze zawodniczki zdobyły 2 miejsce. Skład: Anna Miśkowiec, Milena Hornik, Marta Augustyn, Nadia Tutejska, Anna Skałka, Natalia Skałka, Maja Skwarek, Anna Krzysztof, Aleksandra Zarębska, Vanessa Nawara, Sabina Miśkowiec.

Gratulacje 🥈🏆🏀