XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17 listopada uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.

W tym dniu można było uzyskać tytuł eksperta tabliczki mnożenia zdając egzamin pisemny lub ustny. Egzaminatorzy z klasy 6 za zdany egzamin ustny rozdawali uczniom naklejkę - tytuł eksperta tabliczki mnożenia i balonik ozdobiony działaniami tabliczki mnożenia. Za zdany egzamin pisemny uczniowie klas młodszych dodatkowo dostali ocenę z matematyki. Egzaminatorzy nie zapomnieli również o nauczycielach i rodzicach, którzy chętnie wzięli udział w akcji.Cieszy dobra znajomość tabliczki mnożenia wśród zdających osób.

Do następnego Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia!