Wycieczka do kina

W piątek 20 października 2023r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasa I b wybrały się na wycieczkę do kina „Śnieżka” w Rabce – Zdroju na film animowany pt.„Mavka i Strażnicy Lasu”. To piękna opowieść o tym, że prawdziwe szczęście można osiągnąć żyjąc w zgodzie z silami natury. Ta wycieczka była okazją do wyzwolenia wielostronnej aktywności dzieci, dostarczyła dużą dawkę zabawy i pozytywnych emocji. Dzieci miały możliwość kształtowania wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej oraz nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Wspólny spacer po Parku był okazją do prowadzenia jesiennych obserwacji przyrodniczych oraz integracji dzieci i wzmacniania więzi koleżeńskich.

Elżbieta Nutta, Elżbieta Biernat