Zakończenie roku szklonego klas 4-6

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego ucznia. Dzień, w którym każdy otrzymał świadectwo swojej pracy. Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym okresem, aby uczcić jego zakończenie uczniowie klasy 6 i 5 przygotowali z tej okazji akademię. Cała uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem Sztandaru Szkoły, a następnie odśpiewaniem Hymnu państwowego. Część artystyczna składała się z podziękowań dla wszystkich pracowników szkoły i rodziców oraz życzeń spokojnych i bezpiecznych wakacji dla uczniów, ich rodzin oraz grona pedagogicznego.
     W dalszej części spotkania Pani Dyrektor J. Kudela wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyła nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Następnie każda z klas udała się do swojej sali na wręczenie upragnionych świadectw.