Wycieczka klas 5a i 5b do Wrocławia

W dniach 11-12 maja odbyła się wycieczka klas 5a i 5b do Wrocławia. Program był bardzo obszerny - w pierwszym dniu zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego, rejs statkiem po Odrze, zwiedzanie Rynku Wrocławskiego, obejrzenie Panoramy Racławickiej.
     W drugim dniu uczniowie odwiedzili Centrum Nauki o Wodzie - Hydropolis, następnie Zoo z Afrykarium, a także Ogrodu Japońskiego. Na koniec zaplanowano pokaz multimedialny fontann przy Parku Szczytnickim. Wyjazd był bardzo intensywny, ale jednocześnie bogaty w atrakcje. Uczniowie zmęczeni, ale z uśmiechami i głowami pełnymi wrażen wrócili do domu.