Lekkoatletyczny Puchar Rabki-Zdroju w Biegach Sztafetowych 6x400m

110 zawodników z 18 zespołów szkolnych wzięło udział w
Lekkoatletycznym Pucharze Rabki-Zdroju - Biegach Sztafetowych 6 x 400m rozegranych na stadionie miejskim w Rabce-Zdroju.

Wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach:

IGRZYSKA DZIECI - ROCZNIK 2012 i młodsi

Dziewczęta:

2 miejsce: SP 2 Rabka-Zdrój (Duda Lena, Krzysztof Anna, Mirga Maria, Skałka Natalia, Skwarczek Maja, Tutejska Nadia)

Chłopcy:

3 miejsce: SP 2 Rabka-Zdrój (Januszko Marek, Kowalcze Tymoteusz, Rak Jakub, Sarba Michał, Sularz Kacper, Woszczyna Mateusz)

IGRZYSKA DZIECI - ROCZNIK 2010-2011

Dziewczęta:

3 miejsce: SP 2 Rabka-Zdrój (Augustyn Marta, Gromada Nicola, Hornik Milena, Miskowiec Sabina, Nawara Wanesa, Skałka Anna)

Chłopcy:

3 miejsce: SP 2 Rabka-Zdrój (Gołębiowski Sebastian, Kania Leon, Kozyra Maksymilian, Lis Aleksander, Mlekodaj Bartosz, Zontek Tymoteusz)

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - ROCZNIK 2008-2009