II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców w piłce ręcznej chłopców

30.03.23r. w Jabłonce zostały rozegrane Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego Rabki- Zdrój w piłce ręcznej. Nasza drużyna wygrała ze Spytkowicami, Zubrzyca Górną, Rabą Wyżną, przegrała z Jabłonką. Skład: Dominik Kudzia, Maciej Fryżlewicz, Józef Gargol, Kacper Filipek, Dawid Zimoń, Dawid Krzysztof, Wiktor Niklewicz, Mariusz Zapała, Emil Bondariev. 2 miejsce dało awans na Igrzyska Powiatowe w Szaflarach.

Gratulacje!!! 🥈🏆