I miejsce Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

20.03.23r. w naszej szkole zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt, nasze uczennice zajęły I miejsce, wygrane mecze z Rdzawką, Ponicami, Chabówką i SP3 Rabka- Zdrój. Skład: Amelia Celińska, Weronika Rogowiec, Weronika Słońska, Izabela Florek, Sonia Rumak i Martyna Sabura. Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Słońska. Szkoła i najlepszy zawodnik dostali puchary i dyplomy. Kibice super dopingowali nasze dziewczyny.

Gratulacje!!! 👍🏆🥇