Akademia z okazji Dnia Patrona Szkoły

14.XII. odbyła się Akademia z okazji Dnia Patrona Szkoły Władysława Orkana.
Młodzież z klasy 8c i 8a przedstawiła życiorys patrona szkoły, gdzie recytacja utworów przeplatała się z występami muzycznymi. Uzupełnieniem była prezentacja multimedialna. Z tej okazji zorganizowany został konkurs plastyczny i literacki.
     Podczas akademii wręczono dyplomy i nagrody do 3 miejsca. W konkursie plastycznym: 1 miejsce Sara Karolak, 2 miejsce Mateusz Patalita, 3 miejsce Ala Kuś.
🖼️🎻📖

Organizatorzy: p. Klimasara, p. Ostrowska i p. Grzesik, dekoracja p.Tatoń.