KONKURS FOTOGRAFICZNY „LEŚNE INSPIRACJE”

12 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Małopolskim Konkursie Fotograficznym „Leśne inspiracje” zorganizowanym przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krakowie. Tematem konkursu było „Piękno lasu”. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: dzieci i młodzież (do 18 roku) oraz dorośli. Nasi uczniowie wykonali po 3 zdjęcia na terenach leśnych RDLP w Krakowie, które przedstawiały bogactwo przyrodnicze oraz różnorodność lasów Małopolski. Prace zostały wysłane w wersji papierowej i multimedialnej do organizatora.Spośród 1802 fotografii wykonanych przez 800 osób w kategorii dzieci i młodzież nagrodzone zostały również 2 zdjęcia uczniów naszej szkoły. Wśród 10 nagrodzonych uczestników z tej kategorii wiekowej, laureatami konkursu zostali:
- Antoni Karolak (klasa 8c)- I miejsce za zdjęcie „Szepty nocy”;
- Wojciech Żmuda (klasa 7b)- wyróżnienie za zdjęcie „Wasza wysokość las”.
2.12.2022r. wzięli udział w gali finałowej w budynku Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów.