Wielki test o piłce nożnej

Uczeń naszej szkoły Tomasz Handzel będzie uczestnikiem Wielkiego testu o piłce nożnej, który będzie transmitowany na żywo 17.11.2022 (czwartek) w TVP 1 o godz. 20.15.

Zapraszamy do oglądania i kibicowania naszemu koledze!

''Quiz będący wyzwaniem dla kibiców i miłośników futbolu, najpopularniejszego sportu na świecie. Uczestnicy w studiu i przed telewizorami zmierzą się z pytaniami dotyczącymi historii, zasad gry i największych gwiazd piłki nożnej. Będzie to także okazja do przypomnienia rekordów i niespodzianek tej dyscypliny, a także najważniejszych meczów Polaków. W rolach prowadzących wystąpią Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski''.