SZKOLNE PRZYGODY GANGU FAJNIAKÓW

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDUKACYJNY
SZKOLNE PRZYGODY GANGU FAJNIAKÓW ROZSTRZYGNIĘTY!

Z przyjemnością informujemy, że praca konkursowa klasy III b naszej szkoły zdobyła nagrodę w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”.
W dniu 17 grudnia 2020 roku nastąpiło niecierpliwie oczekiwane przez uczniów ogłoszenie wyników III edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego pod nazwą Szkolne przygody gangu Fajniaków, organizowanego przez sieć sklepów Biedronka:
Wyniki konkursu

W roku szkolnym 2020/2021 do udziału w projekcie zaproszeni zostali uczniowie klas I-III szkół podstawowych oraz - premierowo - dzieci uczęszczające do przedszkolnych oddziałów zerówkowych. Łącznie do konkursu, na który wpłynęło aż 6999 prac plastycznych, przystąpiły 2144 placówki oświatowe z całej Polski.

Tegoroczne zadanie konkursowe polegało na przeprowadzeniu lekcji dotyczących wybranego żywiołu natury na podstawie scenariuszy i materiałów edukacyjnych dostępnych na stronie projektu, udokumentowaniu i opisaniu tych zajęć oraz przesłaniu indywidualnych prac plastycznych dzieci, inspirowanych żywiołami przyrody.
Jury, dokonując wyboru zwycięskich prac, kierowało się następującymi kryteriami: kreatywność przygotowanej pracy plastycznej, widoczny wkład zaangażowania dzieci w tworzenie pracy plastycznej, zgodność pracy konkursowej z tematyką i celem konkursu – propagowaniem postaw proekologicznych i kształtowaniem wrażliwości ekologicznej, wyjątkowa skala przedsięwzięcia oraz innowacyjne podejście.

W konkursie uczestniczyli uczniowie klas II a i II b oraz klas III a, III b, III c naszej szkoły.
Dzień ogłoszenia wyników okazał się szczęśliwy dla klasy III b, która znalazła się w gronie 400 nagrodzonych klas. Warto dodać, iż trzecioklasiści z klasy b zostali wyróżnieni również w ubiegłorocznej edycji konkursu, dlatego należą im się szczególne gratulacje!

Dwa dni po powrocie do stacjonarnej nauki do szkoły dotarły fajniakowe nagrody i dyplomy. Dla uczniów p.Barbary Wierzby początek roku 2021 okazał się wyjątkowo radosny.

OGROMNE GRATULACJE DLA UCZNIÓW

i dla Pani Barbary Wierzby :-)