Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020 roku w naszej szkole obchodziliśmy X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, jest to akcja międzynarodowa, w którą zaangażowało się 5243 szkół z Polski i zagranicy. W tym wyjątkowym dniu ludzie z całego świata uświadamiają sobie i innym jak ważna jest tabliczka mnożenia nie tylko na lekcjach matematyki, ale również w życiu codziennym. W naszej szkole w obchodach święta matematycznego brały udziały wszystkie klasy od 1 do 8, a nawet uczniowie z zerówki. Ze względu na warunki epidemiologiczne przebieg tegorocznej akcji miał inny niż dotychczas przebieg, uczniowie we własnych oddziałach klasowych zmagali się z łamigłówkami matematycznymi.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, a matematyczne święto na długo zostanie w ich pamięci.

Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”