Dzień bez Plecaka

We czwartek, 28 kwietnia 2022r., Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował zabawę - „Dzień bez plecaka” (z j. ang. no backpack day) .
Zadaniem uczniów było przyniesienie wszystkich niezbędnych książek, zeszytów i przyborów szkolnych we wszystkim, co podpowie wyobraźnia, byle nie były to standardowe plecaki. Nasi uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością: była suszarka na pranie, garnki, konewka, wózki dla lalek, przenośne lodówki, pojemniki na narzędzia i wiele, wiele innych. Dzień ten sprawił, że korytarze szkoły zamieniły się w plac zabaw, było kolorowo, a uśmiechom nie było końca.
Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywne włączenie się do wspólnej zabawy!
Samorząd Uczniowski