Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Pierwszego września, jak co roku, spotkała się Brać Uczniowska na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020. Uczniowie „zerówek”, pierwszoklasiści i czwartoklasiści oraz ich rodzice spotkali się na sali gimnastycznej z Panią Vice-Dyrektor mgr Joanną Kudelą i nauczycielami.

Wspólnie wysłuchali krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez byłą już klasę zerową. Uczennice klasy szóstej zaśpiewały piękną piosenkę o czytaniu książek.

4m

W tym szczególnym czasie związanym z początkiem września nie zapomnieliśmy o wydarzeniach sprzed 80 laty, kiedy to Niemcy napadli na Polskę rozpoczynając II wojnę światową.

5m

Pamiętajmy o tych dzielnych Polakach, dzięki którym możemy cieszyć się wolnością. Głos zabrała nowa Pani Vice-Dyrektor Joanna Kudela, która po powitaniu wszystkich zgromadzonych przedstawiła uczniom nowych wychowawców, z którymi udali się do swoich sal lekcyjnych. Uczniowie klas II, III, V i VI rozpoczęli rok szkolny od spotkań ze swoimi wychowawcami.

2m