Zabawa Karnawałowa Klasy 1 b

Zabawa karnawałowa jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 14 lutego 2022 roku.
Tego dnia  już od rana w klasie pojawiały się kolorowe postacie.  Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów
znanych bajek i nie tylko.
     W tym roku każda klasa  osobno spędzała zabawę karnawałową, lecz muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby i znanych muzycznych przebojów.
Przygotowano i przeprowadzono zabawy ruchowo- muzyczne i konkursy umilające dzieciom zabawę. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami, a wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dzieci z wielkim apetytem zajadały smakołyki przygotowane przez rodziców.
     Dzień ten dostarczył im wielu przeżyć i miłych wrażeń. Uczniowie I b bawili się wspaniale! Zabawa karnawałowa była okazją do rozwijania umiejętności współdziałania w grupie, do lepszej integracji klasy.