Gwiazdka dla zwierzaka

W listopadzie z inicjatywy uczennicy klasy VB Karoliny Pędzimąż na terenie naszej szkoły prowadzona była zbiórka darów dla krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Zbierana była zarówno karma, jak i zabawki dla zwierzaków – głównie psów i kotów. Ważne były także koce i ręczniki, które wykorzystywane są jako legowiska dla naszych „braci mniejszych”. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów (od tych najmłodszych, po najstarszych) i udało się zgromadzić wcale niemałą liczbę darów (około 10 kartonów), które zostały na początku grudnia dostarczone do schroniska dzięki zaangażowaniu taty Karoliny – pana Krzysztofa, któremu bardzo dziękujemy za pomoc.
     Szkoła otrzymała certyfikat Wielkiego Serca, a wszystkim, którzy włączyli się w pomoc i przekazali dary dla zwierzaków składamy WIELKIE, WIELKIE podziękowanie:)

Maria Wawryków