Klasa 2 b w „Chacie Mikołaja”

6 grudnia na zaproszenie Mikołaja pojechaliśmy do „Leśnej Chaty” w Nowym Targu. Śnieżną drogą wśród lasu wędrowaliśmy z elfikiem, kierującym grą terenową, aż dotarliśmy do Chaty Mikołaja. W tym dniu wszyscy obdarowują się prezentami, więc i my na początku daliśmy Mikołajowi wykonane przez nas portrety i powitaliśmy go piosenką.
     A potem… spotkanie z Mikołajem i prezenty, warsztaty ozdób świątecznych, wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, dużo gorącej herbatki i jazda „bez trzymanki” z górki na workach wypchanych sianem.
     Radosnym śmiechom i nawoływaniom nie było końca. A wszystko to wydarzyło się w przepięknej, zimowej scenerii. Może za rok znajdziemy się ponownie w Wielkiej Księdze Grzecznych Dzieci i skorzystamy z zaproszenia Mikołaja?