Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie wiedzy organizowanym przez Nadleśnictwo Nowy Targ ,, Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę ". Jego celem jest wykształcenie w młodzieży zamiłowania do przyrody regionu, promowanie właściwych postaw ekologicznych oraz poszerzanie wiedzy na temat lasów i leśnictwa.

I etap konkursu odbył się w szkole 28.09.2021r. Uczniowie naszej szkoły: Maciej Czyszczoń (kl.7b), Borys Zieliński (kl. 8c) oraz Konrad Kudela (kl. 8e), wygrali zmagania na etapie szkolnym i przystąpili do etapu rejonowego, który odbył się 26.10.21r. w Szkole Podstawowej w Rabie Wyżnej. Na tym etapie  rywalizowali uczniowie z 7 szkół naszego rejonu. Konkurs został rozstrzygnięty dopiero po dogrywce, w której walczył nasz uczeń Konrad Kudela. Mimo wysiłków zajął 4 miejsce tracąc 1 punkt do miejsca trzeciego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom a zwycięzcom życzymy powodzenia w finale.