Dary jesieni - konkurs literacko-plastyczny

W październiku w naszej szkole został zorganizowany konkurs literacko – plastyczny „Dary jesieni”.

Celem konkursu było:
  • rozwój inwencji twórczej,
  • kształtowanie umiejętności literackich,
  • rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności,
  • rozwijanie zainteresowań przyrodniczych.
Zadanie konkursowe w klasach I – III polegało na przygotowaniu pracy plastycznej związanej z tematyką jesieni oraz napisanie rymowanki. W klasach starszych uczniowie pisali wiersze związane z urokami jesieni.
     Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności, talentu literackiego i plastycznego.

Joanna Łabuszewska-Motyka
Agata Gut