Aktualności - Ogłoszenia

Konkurs na Lalkę teatralną

Stowarzyszenie Przyjaciół "Rabcia" i Rabka - Zdrój Dzieci Świata zapraszają dzieci (zerówka-III klasa szkoły podstawowej) z gminy Rabka-Zdrój do udziału w konkursie plastycznym na stworzenie własnej LALKI TEATRALNEJ. Zasady są bardzo proste - do 26. maja uczestnicy samodzielnie tworzą lalkę teatralną w formie pacynki, marionetki, jawajki lub kukiełki. Następnie przedstawiają ją w krótkim video (tu przyda się pomoc rodziców! ) - jaką ma historię, co lubi robić... ogranicza Was tylko wyobraźnia.
   Na filmiki-zgłoszenia czekamy do dnia 26. maja 2024 roku na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy w treści maila podać: imię, nazwisko, wiek oraz nazwę placówki, do której uczęszcza dziecko.
   Finał konkursu odbędzie się 1. czerwca podczas Dnia Dziecka w Teatrze Lalek Rabcio. Na uczestników konkursu czekają nagrody rzeczowe.
Regulamin: https://tiny.pl/drqbm