ROOT - Aktualności

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W czwartek 12 X 2023 roku o godz. 10.00 w naszej szkole odbyło się Uroczyste Ślubowanie.W obecności Pana Burmistrza mgr Leszka Świdra, Pani Dyrektor  mgr Joanny Kudeli oraz licznie zgromadzonych rodziców i uczniów klas o –III w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce–Zdroju zostali przyjęci uczniowie klasy Ia i Ib.Uroczystego pasowania na ucznia dokonała pani dyrektor. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki przygotowane przez rodziców. Usłyszeli serdeczne życzenia i gratulacje przekazane przez Dyrekcję oraz Pana Burmistrza, który nie tylko zaszczycił nas swoją obecnością, ale także przygotował słodkie niespodzianki.

Te piękne chwile zostały uwiecznione wspólnymi pamiątkowymi zdjęciami.

Jolanta Biedrończyk, Elżbieta Nutta