ROOT - Aktualności

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Zbliża się okres rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Szczegółowe informacje dotyczące terminów i dokumentów, które są niezbędne w tym procesie znajdą Państwo w załącznikach.

Dodatkowo zamieszczamy przewodnik dla kandydata, w jaki sposób zalogować się na platformie rekrutacyjnej i jak z niej korzystać.

Zachęcamy również do obejrzenia bezpłatnego webinarium „Akcja – Rekrutacja 2023 e – nabory do szkół średnich” dostępnego na https://www.youtube.com/watch?v=hJ7QPSuObyA