Aktualności - Z życia szkoły

Bałagan między wierszami

     Dnia 20 czerwca 2022 r. w Teatrze Lalek Rabcio  odbyła się premiera widowiska "Bałagan między wierszami". W spektaklu wystąpiła szesnastoosobowa grupa uczniów ze szkół podstawowych w tym kilkoro z naszej szkoły. Pod okiem instruktorki teatralnej Uli Tylek rozwijali swoje umiejętności sceniczne, uczyli się jak współpracować w zespole i czym jest odpowiedzialność za wspólne zadanie.  Ale przede wszystkim rozwijali swoją wyobraźnię teatralną. Efektem końcowym trzymiesięcznych warsztatów jest spektakl, którego premiera odbyła się podczas Przeglądu Teatralnego "Mała Scenka". 

Gratulujemy wszystkim wykonawcom! 

 

Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Rabcia 

Partner: Teatr Lalek Rabcio 

Projekt finansowany ze środków Urzędu Miejskiego Rabka-Zdrój z programu Duże Granty 

SKO 1 Obraz oszczędzanie SKO 2 Obraz oszczędzanie SKO 3 Obraz oszczędzanie SKO 4 Obraz oszczędzanie

Twoja Szkolna

Kasa oszczędności

Uczymy oszczędzania od najmłodszych lat. Zapraszamy po informacje o Szkolnej Kasie Oszczędności

Zdjęcie przedstawiające uczniów

Krótka hisoria

Naszej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdroju jest najstarszą szkołą w Rabce. Jej początki sięgają 1835 roku, kiedy to funkcjonowała jako niewielka szkółka parafialna.

Zapraszamy do poznania całej historii naszej szkoły