Wycieczka klasowa przedwakacyjna

W dobrych nastrojach i przepiękną pogodę 20 czerwca uczniowie klas 4a i 4b wyruszyli na wycieczkę do Parku Miniatur i Warowni w Inwałdzie. Można było popływać na tratwach i lepić w glinie. Nie wyjeżdżając z Polski  zwiedziliśmy cały świat w parku miniatur. Dziewczyny podziwiały miniaturę wieży Eiffla, nawet sobie kupiły, ale taką na półkę.

Wracając odwiedziliśmy po drodze dom naszego papieża Jana Pawła II w Wadowicach. Była to bardzo ciekawa i wzruszająca podróż przez całe życie Karola Wojtyły.

Wyczerpani, ale zadowoleni wróciliśmy wieczorem do Rabki - Zdroju.