Aktualności - Z życia szkoły

Wyprawa na Krzywoń

     Koniec roku szkolnego to doskonała okazja, by już nie siedzieć w szkolnych ławkach, tylko planować wakacyjne podróże. Za chwilę wybrzmi ostatni dzwonek , dlatego korzystając ze sprzyjającej aury, klasy VI wybrały się na Krzywoń. Krótka wyprawa zakończona ogniskiem dostarczyła uczniom mnóstwa radości, niezapomnianych wrażeń i utwierdziła w przekonaniu, że najlepiej czas spędza się na wycieczkach w dobrym towarzystwie. 

SKO 1 Obraz oszczędzanie SKO 2 Obraz oszczędzanie SKO 3 Obraz oszczędzanie SKO 4 Obraz oszczędzanie

Twoja Szkolna

Kasa oszczędności

Uczymy oszczędzania od najmłodszych lat. Zapraszamy po informacje o Szkolnej Kasie Oszczędności

Zdjęcie przedstawiające uczniów

Krótka hisoria

Naszej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdroju jest najstarszą szkołą w Rabce. Jej początki sięgają 1835 roku, kiedy to funkcjonowała jako niewielka szkółka parafialna.

Zapraszamy do poznania całej historii naszej szkoły