Aktualności - Z życia szkoły

Wycieczka do Zoo w Krakowie

     9 czerwca nasi zerówkowicze wybrali się na wycieczkę do ZOO w Krakowie. Dzieci przed wyjazdem przypomniały sobie zasady bezpiecznego podróżowania i zachowania w czasie wycieczki. Zerówkowicze mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki - m.in. słonie, zebry, rysie, wilki, małpy, pingwiny. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcja przyrody.

SKO 1 Obraz oszczędzanie SKO 2 Obraz oszczędzanie SKO 3 Obraz oszczędzanie SKO 4 Obraz oszczędzanie

Twoja Szkolna

Kasa oszczędności

Uczymy oszczędzania od najmłodszych lat. Zapraszamy po informacje o Szkolnej Kasie Oszczędności

Zdjęcie przedstawiające uczniów

Krótka hisoria

Naszej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdroju jest najstarszą szkołą w Rabce. Jej początki sięgają 1835 roku, kiedy to funkcjonowała jako niewielka szkółka parafialna.

Zapraszamy do poznania całej historii naszej szkoły