Aktualności - Z życia szkoły

Igrzyska Dzieci Ośrodka Rabka- Zdrój w mini piłce ręcznej

12.04.22r. zdobyliśmy I miejsce w Igrzyskach Dzieci Ośrodka Rabka-Zdrój w Jabłonce. Wygraliśmy z Jabłonką, Zubrzycą Górną i Rokicinami Podhalańskimi.

Nasz skład: Dominik Kudzia, Tomasz Handzel, Maciej Fryzlewicz (bramkarz), Kamil Chorążak, Bartłomiej Czerny, Daniel Chorążak, Jakub Chorążak, Wojciech Chorzępa, Oskar Filipiak, Leon Kania, Daniel Rączka, Maksymilian Kozyra, Adam Bednarek.
     Najlepszy zawodnik turnieju Dominik Kudzia.

Awans do zawodów powiatowych.

Gratulacje i dalszych sukcesów 💪🥇🏆

SKO 1 Obraz oszczędzanie SKO 2 Obraz oszczędzanie SKO 3 Obraz oszczędzanie SKO 4 Obraz oszczędzanie

Twoja Szkolna

Kasa oszczędności

Uczymy oszczędzania od najmłodszych lat. Zapraszamy po informacje o Szkolnej Kasie Oszczędności

Zdjęcie przedstawiające uczniów

Krótka hisoria

Naszej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdroju jest najstarszą szkołą w Rabce. Jej początki sięgają 1835 roku, kiedy to funkcjonowała jako niewielka szkółka parafialna.

Zapraszamy do poznania całej historii naszej szkoły