Kółka zainteresowań

  Prowadzimy liczne kółka zainteresowań: artystyczne (plastyczne, muzyczne, teatralne), przedmiotowe, sportowe

Współpracujemy z Gorczańskim Parkiem Narodowym, Teatrem Rabcio

Wyjeżdżamy w podróże małe i duże…. (Zubrzyca, Zakopane, Kraków, Wieliczka, Bochnia, Warszawa, Sandomierz, Kłodzko)

 

 

Archiwum roku szkolnego 2019-2020

 

Nazwa zajęć Dzień Godzina Nazwisko nauczyciela

Zajęcia sportowe dla dziewczynek kl. 2a

środa

11:50-12:35

Elżbieta Biernat

SKS

poniedziałek

15:30-17:00

Grzegorz Tupta

SKS kl. 5

wtorek

14:40-15:40

Anna Grzesik

bezpiecznie

SKS

wtorek

14:30-15:30

Krzysztof Faron

SKS

środa

15:20-16:20

Krzysztof Faron

SKS

czwartek

12:50-13:35

Grzegorz Tupta

SKS kl. 5

czwartek

14:30-15:30

Anna Grzesik

Tenis stołowy kl. 6e i 5

czwartek

13:45-14:30

Anna Grzesik

szachy

Szachy

czwartek

14:35-15:20

Krzysztof Faron

Szachy EW

według

harmonogramu

Małgorzata Róg

Szachy EW

według

harmonogramu

Bożena Sarka

Szachy EW

według

harmonogramu

Urszula Patraj

jezykowe

Kółko polonistyczne
dla kl. 7a

wtorek

8:00-8:45

Karolina Kowalcze

Kółko polonistyczne
dla kl. 6c i 6d

piątek

8:00-8:45

Karolina Kowalcze

Koło języka niemieckiego

wtorek

15:30-16:15

Krzysztof Klimasara

geografia

Kółko geograficzne kl. 6

czwartek

13:45-14:30

Jolanta Haniaczyk

Koło biologiczne

czwartek

12:50-13:35

Agnieszka Polczak

genetyka

Genetyczne łamigłówki kl. 8

wtorek

13:45-14:30

Agnieszka Polczak

Kółko historyczne

poniedziałek

13:45-14:30

Joanna Wójcikiewicz

historia

Kółko historyczne

środa

13:45-14:30

Monika Radiowska

"Kaligrafia" - estetyka pisma i zdobnictwo

wtorek

14::00-15:00

Marek s. Jolanta

kaligrafia

Kółko plastyczne kl. 2

poniedziałek

12:50-13:35

Nutta Elżbieta

Kółko artystyczne

poniedziałek

8:00-8:45

Agata Kubińska

plastyka

Plastyka Gr. I kl. 4a

poniedziałek

8:00-8:45

Małgorzata Tatoń

Plastyka Gr. II kl. 5a

środa

8:00-8:45

Małgorzata Tatoń

myslenie

Kurs kreatywnego myślenia

środa

13:45-14:30

Beata Słowiak

Grafika komputerowa
i multimedia Gr. I  kl. 6e

środa

8:00-8:45

Marta Tabaszewska-Bochnar

grafika

Grafika komputerowa
i multimedia Gr II kl. 5 i 6

środa

13:45-14:30

Marta Tabaszewska-Bochnar

"Pierwsza pomoc przedmedyczna"  kl. 6 i 7

według

harmonogramu

Maria Wawryków

pomoc medyczna

Kółko muzyczne

poniedziałek

12:50-13:35

Łukasz Wicher

Zajęcia artystyczne  kl. 4

poniedziałek

13:45-14:30

Łukasz Wicher

muzyka

Zajęcia artystyczne kl. 7-8

poniedziałek

14:35-15:20

Łukasz Wicher

Formacja liturgiczna uczniów Chrystusa

według

harmonogramu

Józef Zwoliński

formacja

SKO 1 Obraz oszczędzanie SKO 2 Obraz oszczędzanie SKO 3 Obraz oszczędzanie SKO 4 Obraz oszczędzanie

Twoja Szkolna

Kasa oszczędności

Uczymy oszczędzania od najmłodszych lat. Zapraszamy po informacje o Szkolnej Kasie Oszczędności

Zdjęcie przedstawiające uczniów

Krótka hisoria

Naszej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Orkana w Rabce Zdroju jest najstarszą szkołą w Rabce. Jej początki sięgają 1835 roku, kiedy to funkcjonowała jako niewielka szkółka parafialna.

Zapraszamy do poznania całej historii naszej szkoły