Logo SP2 Rabka

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Władysława Orkana
w Rabce-Zdrój


  Strona główna

 

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2019-2020

 

Pliki do pobrania:

Zajęcia pozalekcyjne   - pobierz plik .pdf

Poniżej linki:

I ty możesz zostać Pitagorasem

 

"Dzieci za kurtyną" - szkolna grupa teatralna

 

 

Nazwa zajęć Dzień Godzina Nazwisko nauczyciela

Zajęcia sportowe dla dziewczynek kl. 2a

środa

11:50-12:35

Elżbieta Biernat

SKS

poniedziałek

15:30-17:00

Grzegorz Tupta

SKS kl. 5

wtorek

14:40-15:40

Anna Grzesik

SKS

wtorek

14:30-15:30

Krzysztof Faron

SKS

środa

15:20-16:20

Krzysztof Faron

SKS

czwartek

12:50-13:35

Grzegorz Tupta

SKS kl. 5

czwartek

14:30-15:30

Anna Grzesik

Tenis stołowy kl. 6e i 5

czwartek

13:45-14:30

Anna Grzesik

Szachy

czwartek

14:35-15:20

Krzysztof Faron

Szachy EW

według

harmonogramu

Małgorzata Róg

Szachy EW

według

harmonogramu

Bożena Sarka

Szachy EW

według

harmonogramu

Urszula Patraj

Kółko polonistyczne
dla kl. 7a

wtorek

8:00-8:45

Karolina Kowalcze

Kółko polonistyczne
dla kl. 6c i 6d

piątek

8:00-8:45

Karolina Kowalcze

Koło języka niemieckiego

wtorek

15:30-16:15

Krzysztof Klimasara

Kółko geograficzne kl. 6

czwartek

13:45-14:30

Jolanta Haniaczyk

Koło biologiczne

czwartek

12:50-13:35

Agnieszka Polczak

Genetyczne łamigłówki kl. 8

wtorek

13:45-14:30

Agnieszka Polczak

Kółko historyczne

poniedziałek

13:45-14:30

Joanna Wójcikiewicz

Kółko historyczne

środa

13:45-14:30

Monika Radiowska

"Kaligrafia" - estetyka pisma i zdobnictwo

wtorek

14::00-15:00

Marek s. Jolanta

Kółko plastyczne kl. 2

poniedziałek

12:50-13:35

Nutta Elżbieta

Kółko artystyczne

poniedziałek

8:00-8:45

Agata Kubińska

Plastyka Gr. I kl. 4a

poniedziałek

8:00-8:45

Małgorzata Tatoń

Plastyka Gr. II kl. 5a

środa

8:00-8:45

Małgorzata Tatoń

Kurs kreatywnego myślenia

środa

13:45-14:30

Beata Słowiak

Grafika komputerowa
i multimedia Gr. I  kl. 6e

środa

8:00-8:45

Marta Tabaszewska-Bochnar

Grafika komputerowa
i multimedia Gr II kl. 5 i 6

środa

13:45-14:30

Marta Tabaszewska-Bochnar

"Pierwsza pomoc przedmedyczna"  kl. 6 i 7

według

harmonogramu

Maria Wawryków

Kółko muzyczne

poniedziałek

12:50-13:35

Łukasz Wicher

Zajęcia artystyczne  kl. 4

poniedziałek

13:45-14:30

Łukasz Wicher

Zajęcia artystyczne kl. 7-8

poniedziałek

14:35-15:20

Łukasz Wicher

Formacja liturgiczna uczniów Chrystusa

według

harmonogramu

Józef Zwoliński

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

  Kontakt
  O szkole
  Historia
  Patron
  Aktualności
  Nauczyciele
  Logopeda
  Pedagog
  Psycholog
  Rada Rodziców
  Samorząd
  Koło Wolontariatu
  Biblioteka
  Świetlica
  Kółka zainteresowań
  Sport
  Galeria 2019/2020
  Galeria 2018/2019
  Galeria - archiwum
  Dokumenty
   Statut szkoły
   Zestaw programów
   Plan pracy szkoły
   Egzamin ósmoklasisty
   Podręczniki
 
 
 
   Plan lekcji
   Kalendarium
   Osiągnięcia
   Wydarzenia - archiwum
 Publikacje
   Linki
   


Karta rowerowa

   
 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych

RODO

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
w Szkole Podstawowej Nr 2 w Rabce-Zdroju

Dominik Gacek

kontakt: officersecure@gmail.com

IOD

kontakt: 888 625 975
 

Szkoła Podstawowa nr 2
34-700 Rabka-Zdrój
ul. Sądecka 2
tel. 018-267-66-77
email: sp2rabka@poczta.onet.pl

email.gif